Adana Vergi AvukatlarıYeni Eklenenler

Avukat Seda Koç

Avukat Seda Koç Adana Barosu’na kayıtlıdır. Adana merkez ve ilçelerinden gelen hukuki yardım taleplerine cevap vermektedir. Borçlar hukuku ve sözleşme hukuku uzmanlık alanıdır. 2020 yılında mesleğe adım atmıştır.

Adana/Türkiye’de doğmuştur. Hukuk fakültesi mezunudur. Çeşitli alacak davalarını takip ederek bu alanda deneyim kazanmıştır. İletişim bilgileri aşağıda verilmiştir, davanız için hukuki tavsiyeye veya avukata ihtiyacınız varsa doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz:

Avukatın Bilgileri

Avukat Seda Koç
İsim-Soy isim:Seda Koç
Kayıtlı olduğu baro:Adana Barosu
Avukat Sicil Numarası:5746
Cep Telefonu:Belirtilmedi
İş Telefonu:Belirtilmedi
E-posta:sedakoc102@gmail.com
Çalışma Adresi:Döşeme Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:57 seyhan belediyesi hukuk işleri müdürlüğü SEYHAN/ADANA
Yabancı Dil:İngilizce
Web Sitesi:adana-avukat.com/avukat-seda-koc

Adana’daki avukat ağımız kendi alanlarında uzman hukukçulardan oluşmaktadır. Yılların deneyimine sahiptirler ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hukuki konuda size yardımcı olabilirler.

İlgili Kaynaklar

AdanaAvukat

Platformumuz, en uygun avukatı bulmanızı kolaylaştırma hedefiyle tasarlanmıştır. Avukatların uzmanlık alanlarını, deneyimlerini ve referanslarını inceleyebilir, bu sayede zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak ihtiyaçlarınıza en uygun avukatı seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu