Adana Boşanma AvukatlarıAdana Ceza Avukatları
Trend

Avukat Saim İncekaş

Avukat Saim İncekaş Adana Barosu’na kayıtlıdır. Üniversite giriş sınavı başarı sıralamasında ilk %1’lik dilimde yer alan Saim İncekaş, hazırlık sınavını atlayarak Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tam burslu olarak hukuk eğitimini tamamladı.

Kendisi geniş bir deneyim yelpazesine sahiptir. 2011 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Türkçeyi akıcı bir şekilde konuşmakta ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. Saim Bey Adana merkez ve ilçelerinden gelen hukuki yardım taleplerine cevap vermektedir. Saim Bey ayrıca miras, ceza, boşanma, aile içi şiddet, çocuk bakımı, evlat edinme, çocukların velayeti ve vesayeti ve diğer ilgili konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Ceza davalarında birçok müvekkili temsil etmiş, başarılı sonuçlar almıştır.

Saim İncekaş, ceza hukuku da dahil olmak üzere çok çeşitli hukuki konularda deneyim sahibidir. Ayrıca her türlü ceza davasında kapsamlı deneyime sahiptir ve fuhuş, hırsızlık ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi cezai suçlamalarla karşı karşıya olan müvekkillerle çalışabilir.

Avukat Saim İncekaş, şirketler hukuku alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip bir avukattır. İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra Adana’da şirketler hukuku davalarında çalışmıştır.

Saim İncekas, 2011 yılında aynı şehirde avukatlık yapan üç meslektaşıyla birlikte yeni bir hukuk bürosu kurdu. Hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri belgelerin hazırlanması, müzakere süreçlerinin takibi, şirketlerin hukuki altyapı ve inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, sorunların dava dışı çözümleri ve benzeri alanların yanı sıra dava ile ilgili konularda şirketlere, vakıflara ve diğer kuruluşlara hizmet vermektedir. Bu büro “İncekaş Hukuk Bürosu” adını aldı ve bugün 6 ortakla öncelikle Adana’da ve geniş ölçekte ise Türkiye’nin en başarılı hukuk bürolarından biri haline geldi.

Ailevi veya kurumsal hukuki ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek bir Adana avukatı arıyorsanız hemen kendisiyle iletişime geçin!

Avukatın Bilgileri

İsim-Soy isim:Saim İncekaş
Kayıtlı olduğu baro:Adana Barosu
Avukat Sicil Numarası:4293
Cep Telefonu:0 534 910 97 43
İş Telefonu:0 322 245 00 44
E-posta:av.saimincekas@gmail.com
Çalışma Adresi:Kayalıbağ Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı Ziya Algan İş Merkezi No: 9 K: 5 D: 41 01010 Seyhan/Adana
Yabancı Dil:İngilizce, Almanca, Arapça
Web Sitesi:av-saimincekas.com
incekaslaw.com
adanaincekashukuk.com
Avukatın Fotoğrafı:

Adana’daki avukat ağımız kendi alanlarında uzmandır. Yılların deneyimine sahiptirler ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hukuki konuda size yardımcı olabilirler.

AdanaAvukat

Platformumuz, en uygun avukatı bulmanızı kolaylaştırma hedefiyle tasarlanmıştır. Avukatların uzmanlık alanlarını, deneyimlerini ve referanslarını inceleyebilir, bu sayede zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak ihtiyaçlarınıza en uygun avukatı seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu